ALBÜMLER

Sıla
Sıla
Sony Music
01.01.2010

Kendi adını taşıyan ilk solo albümü “Sıla” ile  “...Dan Sonra” diyerek müzik sektörüne kendinden emin adımlarla merhaba diyen, sonrasında ise “İmza” adını verdiği 2. solo albümüyle her yere “İmza”sını atan ve  gerek sesi, gerek duruşu, gerekse yazdığı sözler ve yaptığı işlerle müzik sektörüne adım attığı ilk günden itibaren adından en çok söz ettiren Türk pop müziğinin en genç ve  başarılı bayan vokallerinden Sıla 3. solo albümü “Konuşmadığımız Şeyler Var” müzikseverlerle buluştu.

Albüm çıkışından önce bayram hediyesi olarak albümün çıkış şarkısı “Acısa da Öldürmez”i radyolar ve dijital platformlar üzerinden dinleyicilerle buluşturan ve kış mevsiminin yaşandığı bu günlerde müzik piyasasına baharı getiren Sıla’nın konuşacak ve söyleyecek daha çok şeyi var... 

12 şarkıdan oluşan “Konuşmadığımız Şeyler Var” albümünde yine ağırlıklı olarak sözler Sıla, müzikler de Sıla ve Efe Bahadır İmzası taşıyor. Daha önceki iki albümde de olduğu gibi yine Sıla’nın nazar boncuğu Ozan Doğulu da “Kafa” şarkısına yaptığı düzenleme ile albümdeki yerini alıyor. “Zamanında” adlı şarkıdaysa dinleyicileri bir sürpriz bekliyor... Sıla bu şarkıyı çocukluk arkadaşı Gözde Kansu ile birlikte yazdı 

Sıla’nın konserlerde söylediği ve dinleyiciler tarafından sürekli olarak albümde okumasını ısrarla istedikleri şarkısı “Vur Kadehi Ustam” da bu albümün kapanış şarkısı olarak müzikseverlerin karşısına çıkıyor. 

“Konuşmadığımız Şeyler Var”  albümünün ilk video klibi ise albümün çıkış şarkısı “Acısa da Öldürmez”e çekildi. Klibin yönetmenliğini Murat Onbul yaptı. 

 

1.Öndeyiş

2.Acısa da Öldürmez   

3.Kafa

4.Oluruna Bırak

5.Boş Yere

6.Gol

7.Boşver  

8.Tam da Bugün

9.Cam

10.Kafoz 

11.Zamanında

12.Vur Kadehi Ustam

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Sıla Karanfil Sony Music
2
Mabel Matiz Boyalı da Saçların Zoom
3
Ayla Çelik Daha Bi Aşık Sony Müzik
4
Gripin Elini Korkak Alıştırma Avrupa Müzik
5
Merve Özbey Yaramızda Kalsın Dmc