ALBÜMLER

Sinan Akçıl
Sinan Akçıl
Poll Production
01.01.2012

Sinan Akçıl’ın yeni albümü “Karnaval” 19 Nisan Perşembe Günü Tüm Müzik Marketlerde! Pop müziğin Lordu Sinan Akçıl Karnaval için start verdi...

Ünlü sanatçı Sinan Akçıl’ın yeni solo  albümü "KARNAVAL'  19 Nisan’da çıkıyor! Türkiye ve Balkan ülkelerinde piyasaya çıkacak albüm, 8 şarkı ve 6 remix'ten oluşuyor. Albümdeki tüm şarkıların sözleri Sinan Akçıl’a ait olup 6 şarkının müziği kendi imzasını taşıyor. "Terk Ediyorum (Küfür)' isimli şarkının müziği Sinan Akçıl - Volga Tamöz'e, Fark Atıyor adlı parçanın müziği ise Sinan Akçıl - Tamım Gallal'a ait olup 8 şarkılık "Karnaval' albümünde sırasıyla Fark Atıyor, Hoppala, Terk Ediyorum (Küfür), Öylesine, Bize Her Yer Cennet, Alışkanlık, Sonuna Kadar, Seven Biri adlı şarkılar ve 6 şarkının remix versiyonları yer alıyor.

Dinamik şarkıları ve çıkış  parçası "Fark Atıyor'la yaza damgasını vurmaya hazırlanan Akçıl, "Karnaval' albümü için Türkiye’nin en iyi 6 dj’ini bir araya getirdi. Albümdeki 6 remix, Suat Ateşdağlı, Kaan Gökman, Burak Yeter, Cihat Uğurel, Yalçın Aşan ve Mustafa Yıldırım imzasını taşıyor. Albümün aranjörlüğünü Volga Tamöz yaptı.

Karnaval albümünün fotoğrafları için  çok konuşulacak "Lord İmajı' ile Selim Akar'ın marka  ve fikir danışmanlığında ünlü fotoğrafçı Deniz Özgün'ün objektifine poz verdi.

 

1. Fark Atıyor

2. Hoppala

3. Terk Ediyorum (Küfür)

4. Öylesine

5. Bize Her Yer Cennet

6. Alışkanlık

7. Sonuna Kadar

8. Seven Biri

9. Fark Atıyor - Cihat Uğurel Remix

10. Öylesine - Mustafa Yıldırım Remix

12. Fark Atıyor - Yalçın Aşan Remix

13. Terkediyorum - Suat Ateşdağlı Remix

14. Fark Atıyor - Burak Yeter Remix

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
PowerTürk Pop 40
1
İlyas Yalçıntaş Olur Olur Alfa 7 Production
2
Zeynep Bastık Uslanmıyor Bu Hypers
3
Sezen Aksu Ben De Yoluma Giderim SN Müzik Yapım
4
Buray Kış Bahçeleri Sony Müzik
5
Oğuzhan Koç Yok Sanayım Hypers