ALBÜMLER

Volga Tamöz
Volga Tamöz
Poll Production
01.01.2012

90'lı yıllardan günümüze imzasını atmış 11 dev isim unutulmayan 11 hit şarkısını Volga Tamöz'ün Tam 90'dan albümü için yeni düzenlemeleri ile tekrar yorumladı.

20 yıldır Ajda Pekkan, Mustafa Sandal, Mirkelam, Hande Yener, Sinan Akçıl, Burcu Güneş gibi Türkiye'nin en önemli sanatçılarının albümlerinde müzik direktörlüğü ve aranjörlük yapan

Volga Tamöz “Tam 90'dan” adını verdiği ilk albümünü piyasa çıkardı.

Stüdyo çalışması 1 yıl süren Tam 90'dan albümünde albüm sıralamasıyla Ferda Anıl Yarkın ”Sonuna Kadar”, Demet Sağıroğlu ”Kınalı Bebek” İzel “Hasretim” Mustafa Sandal “Kalmadı” (Benim Aşka İnancım Kalmadı) Serdar Ortaç ”Karabiberim” Burak Kut “Benimle Oynama” Metin Arolat “Dert Değil” Yonca Evcimik “Bandıra Bandıra” Mansur Ark ”Sana Demedim mi” Tayfun “Hadi yine iyisin” Sibel Alaş “Fem“ gibi unutulmaz eserler 90'lı yıllardan günümüze imzasını atmış 11 önemli yorumcu tarafından yeniden yorumlandı.

Sayısız hit çıkardığı aranjeleriyle müzik dünyasında tarzını ve farklılığını her zaman hissettirmiş olan Volga Tamöz'ün Tam 90'dan adını verdiği albümünde yer alan tüm şarkılar solistler tarafından yeniden yorumlandı ve düzenlemeleri yeniden yapıldı.

Albümdeki tüm şarkılarının Volga Tamöz imzası taşıyan günümüz soundlarına yarlanan  yeni aranjeleri ve 11 sanatçının albümdeki yeni yorumları 90'lı yılların anlamlı enerjisini yeniden fark ettirecek cinsten. Tam 90'dan albümü için 11 dev isim ve Volga Tamöz, Selim Akar'ın marka ve kreatif danışmanlığında Tayfun Çetinkaya'nın objektifine poz verdi. 90'ların eğlenceli pozitif olgusunun işlendiği fotoğraf çekimleri eğlenceli kareleriyle şimdiden çok konuşulacak.

 

1. Volga Tamöz Feat. Ferda Anıl Yarkın - Sonuna Kadar

2. Volga Tamöz Feat. Demet Sağıroğlu - Kınalı Bebek

3. Volga Tamöz Feat. İzel - Hasretim

4. Volga Tamöz Feat. Mustafa Sandal - Kalmadı (Benim Aşka İnancım Kalmadı)

5. Volga Tamöz Feat. Serdar Ortaç - Karabiberim

6. Volga Tamöz Feat. Burak Kut - Benimle Oynama

7. Volga Tamöz Feat. Metin Arolat - Dert Değil

8. Volga Tamöz Feat. Yonca Evcimik - Bandıra Bandıra

9. Volga Tamöz Feat. Mansur Ark - Sana Demedimmi

10. Volga Tamöz Feat. Tayfun - Hadi Yine İyisin

11. Volga Tamöz Feat. Sibel Alaş - Fem

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Yalın Deme Bana Yokum Dmc
2
Ersay Üner Nokta Sm Production & Dmc
3
Mabel Matiz Boyalı da Saçların Zoom
4
Göksel Hiç Yok Avrupa Müzik
5
Sıla Karanfil Sony Music