RÖPORTAJLAR

Tuğba Yurt
Tuğba Yurt

Başarılı birçok single çalışması ile müzik sektöründe adından söz ettiren Tuğba Yurt, 2019 Kasım ayında yayınlanan 'Sığınak' adlı albümünün üçüncü video klibini 'Taş Yürek' şarkısına çekti. Başarılı sanatçı detayları bizlerle paylaştı.

07.06.2020

'SIĞINAK' ALBÜMÜNÜZÜN ÜÇÜNCÜ VIDEO KLİBİ 'TAŞ YÜREK'E GELDİ. KARANTİNA DÖNEMİNDE YENİ BİR VIDEO KLİBİ İZLEYİCİYLE BULUŞTURMAK NASIL HİSSETTİRİYOR?

Böylesine zor ve içimize kapanmış olduğumuz bir dönemde yepyeni bir video klibi sizlerle buluşturuyor olmak benim için çok büyük bir mutluluk ve heyecan veren bir durum oldu açıkçası.

'TAŞ YÜREK' ALBÜME NASIL DAHİL OLDU?

Bu şarkıyı benimle buluşturan Biran Şener'e öncelikle çok teşekkür ediyorum. Kendisi bana bu şarkıyı dinletti.  Aynı zamanda benim orkestra şefim. Birlikte müzik yapıyoruz ve birlikte sahne alıyoruz. Şarkının gerek sözü, gerek müziği beni çok etkiledi. Sonra bir araya gelip ufak bir demo yaptık. Şarkının sesimde nasıl duracağına baktık ve çıkan sonuç beni mutlu etti. 'Taş Yürek' tam benlik bir şarkıydı. Son dakikada albüme dahil etmiş olduk.

ŞARKIDA KİMLERİN İMZASI BULUNUYOR?

Sözü Meral Turan'a, müziği ve düzenlemesi Birkan Şener ve Gökçer Turan'a ait. Biz bu şarkıda ilk defa bir araya geldik ama inanıyorum ki daha birçok şarkıda bir araya geleceğiz.

NASIL BİR KLİP ÇEKTİNİZ?

Klip yönetmenimiz Mustafa Özen. Böylesine zor bir zamanda böylesine harika bir klip çektiği için kendisine çok teşekkür ediyorum. Çünkü şu dönemde klip çekmek, bir araya gelmek, bir şeyler yapmak gerçekten çok zor. Biz Mustafa ile 2014 yılında da bir şarkımın klibinde bir araya gelmiştik. Şimdi de 'Taş Yürek' vesilesiyle yeniden bir araya geldik. Belki de beni en olduğum gibi ve doğal yansıtan kliplerimden biri oldu.

SEVENLERİNİZE BURADAN İLETMEK İSTEDİĞİNİZ BİR MESAJINIZ VAR MI?

Umarım her şey düzeldiğinde, bu zor süreci atlattığımızda daha nice güzel şarkıyla daha nice güzel kliplerle yeniden buluşacağız. Şimdilik 'Taş Yürek' sizlerle. Sonrasında yine her zamanki gibi yeni klipleri sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşayacağım. Lütfen evde kalmaya devam edin. Bu zorlu süreci ancak el birliği ile atlatabiliriz. Herkese sağlıklı günler diliyorum. Sizleri seviyorum.
https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/j/a/jack-1537800546.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Mustafa Ceceli ft. Ekin Uzunlar Öptüm Nefesinden Dmc
2
Zehra Ederin Olsun Poll Production
3
Buray & Arem Özgüç & Arman Aydın Senin Yüzünden Gomma & Wasp Entertaintment
4
Sezen Aksu Affet SN Music Publishing
5
Oğuzhan Koç Hepsi Geçiyor Hypers