MÜZİK HABER

Ceylan Ertem \"Modern Kahraman'' larını Arıyor!
Ceylan Ertem "Modern Kahraman'' larını Arıyor!
19.01.2019

Söylediği her şarkının ruhunu dinleyicisine hissettiren, onları her seferinde başka diyarlara götüren Ceylan Ertem, givin mobil uygulaması ile otizmli çocukların özel eğitim bursuna destek olmak için sevenlerini önce "Seni Senin Gibiler Sevsin" lansman konserine ardından da kulise davet ediyor. Ödemelerin bağışa dönüştüğü givin mobil uygulamasıyla birlikte kurgulanan destek kampanyasında 1 kişi, 26 Ocak'ta Bostancı Gösteri Merkezi'nde Ceylan Ertem'in yeni albümü "Seni Senin Gibiler Sevsin"den şarkılarını ilk defa dinleyebileceği lansman konserine en önlerden çiftkişilik davetiye kazanacak ve konser sonrası Ceylan Ertem ile kuliste tanışma fırsatı elde edecek. Ceylan Ertem'le tanışma fırsatı yakalayacak 1 kişi, 23 Ocak'a kadar givin mobil uygulamasından "Kuliste Buluşalım" içeriğini satın alarak Tohum Otizm Vakfı ile "Tohum Özel Eğitim Okulu Burs Fonu" projesine bağış yapan destekçiler arasından çekilişle belirlenecek. Farklı bağış tutarlarıyla destek olunabilen etkinlikte; 30 TL bağış ile 1 çekiliş hakkı ve mini cüzdan, 100 TL bağış ile 5 çekiliş hakkı ve çanta, 250 TL bağış ile 15 çekiliş hakkı ve ajanda, 500 TL bağış ile 35 çekiliş hakkı ve kutu içerisinde çanta ve iPhone kabına sahip olunabiliyor.

Sevilen sanatçı Ceylan Ertem: "Ben de iyi amaçlar için harekete geçen #modernkahramanlar'a katılarak Tohum Otizm Vakfı ile otizmli çocukları nözel eğitim bursuna destek olmak için sevenlerimle birlikte destek olmak istedim. Dinleyicilerimin her biri harika bir gönüle sahip ve herkesin desteği benim için çok değerli. Kazanan destekçimle tanışmak ve dinleyicilerimle birlikte kaç otizmli çocuğa destek olabildiğimizi görmek için sabırsızlanıyorum." ifadelerini kullandı. Siz de Ceylan Ertem lansman konserini sevdiğiniz bir arkadaşınızla en önden izlemek ve ardından kulisinde Ceylan Ertem ile buluşma şansını eldeetmek için givin mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirip farklı destek tutarlarındaki içerikleri, Tohum Otizm Vakfı için bağışa dönüştürebilirsiniz.

Givin hakkında;
İyi amaçlar için harekete geçen bir "Modern Kahramanlar Topluluğu" olan Givin, Türkiye'de sivil toplum kuruluşlarına destek sağlamak için geliştirilmiş ilk iş modeli ve mobil uygulamadır. Givin ile her türlü eşya, ürün ve deneyim uygulama üzerinden alınıp satılırken, kullanıcıların yaptığı ödemeler satıcı kişinin seçtiği TEV, TOG, KAÇUV, TOÇEV, HAÇİKO, TİDER ve Tohum Otizm vakıflarından birine bağışlanır. Böylelikle ürünler ve deneyimler yeni sahiplerini bulurken, belirlenen satış değeri ile eğitime, çocuklara, gençlere ve sokak hayvanlarına destek sağlanır. Givin ile yapılan bağışın kullanılacağı proje uygulamadan izlenebilir, desteklenen projeler tamamlandığında kullanıcı bilgilendirilir. Kullanıcılar daha çok destek sağladıkça ödüller kazanabilir.

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/j/a/jack-1537800546.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Sıla Karanfil Sony Music
2
Mabel Matiz Boyalı da Saçların Zoom
3
Ayla Çelik Daha Bi Aşık Sony Müzik
4
Gripin Elini Korkak Alıştırma Avrupa Müzik
5
Merve Özbey Yaramızda Kalsın Dmc