MÜZİK HABER

Gökhan Türkmen \"Ben Unuturum\" Klibini Yayınladı
Gökhan Türkmen "Ben Unuturum" Klibini Yayınladı
19.04.2019
Gökhan Türkmen, "İhtimaller Perisi"nin ardından "Virgül" albümünde yer alan "Ben Unuturum" parçasına klip çekti. Sinematografik özelliğiyle dikkatleri çeken klibin yönetmenliğini Bora Çifterler üstlendi. Klipte, ilişki dinamikleri 4 çiftin hikayesi üzerinden aktarılıyor. Birbirine aşık çiftlerin yaşadıkları heyecana, acıya, hüzne ve mutluluğa dair duygu durumları etkileyici bir kurguyla konu alınıyor. 

Klipte, Gökhan Türkmen'e Sitare Akbaş, Hakan Ummak ve Dilhan Naz Özgülüş gibi oyuncu dostlarının yanı sıra, Pelin Olgun, Fatih Cihangir, Yasemin Erdoyuran ve Yalın Teke eşlik ediyor. 
Metin Yazarlığı Ozan Turgut'a ait tiradın Sitare Akbaş tarafından oynandığı sahne ise, izleyiciyi hem duygulandırıyor hem de kendini sorgulatıyor. Sevginin her şeyin çözümü olduğuna ve ne olursa olsun affetmenin bir erdem olduğuna dair müzikseverlere sesleniyor.  Şarkının sözleri Ozan Turgut'a, müziği ise Gökhan Türkmen'e ait. Tunç Çakır'ın prodüktörlüğünde ve aranjesinde tamamlanan "Ben Unuturum" GTR Müzik etiketiyle tüm platformlarda ve müzik kanallarında.
https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/j/a/jack-1537800546.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Yalın Deme Bana Yokum Dmc
2
Ersay Üner Nokta Sm Production & Dmc
3
Mabel Matiz Boyalı da Saçların Zoom
4
Göksel Hiç Yok Avrupa Müzik
5
Sıla Karanfil Sony Music