MÜZİK HABER

İlhan Şeşen'den 47. Sanat Yılına Özel Tribüte Albüm 'Hediyem'
İlhan Şeşen'den 47. Sanat Yılına Özel Tribüte Albüm 'Hediyem'
08.10.2018

Usta müzisyen İlhan Şeşen'in yaklaşık iki yılda tamamladığı, 'Hediyem' adını verdiği tribüte albümü tüm müzikseverlerle buluştu.

Müzik duayeni İlhan Şeşen, 70. yaşında çok değerli isimlerle oluşturduğu tribüte albümüne 'Hediyem' adını vererek 47. sanat yılını da taçlandırıyor. İlhan Şeşen'in en sevilen eserlerinin buluştuğu bu albümde birbirinden değerli sanatçı dostlarının yorumları yer alıyor.

'Hediyem' albümünün çıkışı "Yalın-Sensiz Olmaz" şarkısıyla gerçekleştiriliyor. 'Sensiz Olmaz' şarkısının video klibi Amsterdam ve İstanbul çekimleriyle, Ömer Faruk Sorak yönetmenliğinde kadraja alındı.   Ömer Faruk Sorak'ın 'Sensiz Olmaz' şarkısının yıllar önceki ilk klibini de çeken yönetmen olması, bu anlamlı albüm için dikkat çekici başka bir özellik.

Birçok jenerasyonun aşk üzerine derin düşüncelere kapılmasını sağlayan birbirinden keyifli 14 İlhan Şeşen şarkısı bu albümde buluşuyor. İlhan Şeşen denince akla ilk gelen şarkılardan 'Sensiz Olmaz', 'Neler Oluyor Bize', 'Aşk Layık Olanda Kalmalı' ve daha fazlası birbirinden değerli sanatçı dostlarının yorumlarıyla 'Hediyem' albümünde buluşuyor.

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/j/a/jack-1537800546.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Merve Özbey Yaramızda Kalsın Dmc
2
Emir Can İğrek Nalan ILS Vision Music
3
Gripin Elini Korkak Alıştırma Avrupa Müzik
4
Buray Tac Mahal Sony Müzik
5
Ayla Çelik Daha Bi Aşık Sony Müzik