MÜZİK HABER

Tan Taşçı \"Ay'ın Karanlık Yüzü\"
Tan Taşçı "Ay'ın Karanlık Yüzü"
19.04.2019

Tan Taşçı, on beş yıllık profesyonel müzik kariyeri boyunca yazdığı şarkılarının yapım aşamasında hazırlanan farklı versiyonlarını Youtube'a özel albümü "Ay'ın Karanlık Yüzü"nde bir araya getirmeye başladı. Albümün ilk video klibi ise sanatçının resmi YouTube kanalında yayına girdi ; ''Hata V.2.0''

Tan Taşçı'nın 2016 yılında piyasaya çıkan "Sevmek Yemiyor Bazen" albümünde yer alan "Hata" oldukça ses getirirken, Tan Taşçı konserlerinin de vazgeçilmez şarkılarından biri oldu.Yıllardır bir ağızdan söylenen, söz ve bestesi Tan Taşçı'ya ait olan "Hata" nın 2019 versiyonunun düzenlemesini Okan Akı yaptı. Ünlü sanatçı Tan Taşçı kendi şirketi tctvl'inden yayımladığı şarkılarının video kliplerinde yönetmen koltuğuna da oturuyor.

Sanat yönetmenliğini Onur Özışık'ın, görüntü yönetmenliğini Can Sağcan'ın yaptığı "Hata V.2.0"nin video klibi için 18 kişilik bir ekip, 14 saat çalıştı. Video klipte Tan Taşçı'ya, kendi performans sahnelerinin yanı sıra Uluslararası Pole Dance Fitness sertifikası sahibi dansçı Melek Tuncer eşlik etti. Kendine özgü egzotik ve power akrobatik stili ile Türkiye'nin pole dance en iyilerinden olan Melek Tuncer, şarkının ruhuna uygun performansı ile dikkat çekiyor. Video klipte müzik ve dansın büyüsü ön plana çıkıyor.

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/j/a/jack-1537800546.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Sıla Karanfil Sony Music
2
Mabel Matiz Boyalı da Saçların Zoom
3
Ayla Çelik Daha Bi Aşık Sony Müzik
4
Gripin Elini Korkak Alıştırma Avrupa Müzik
5
Merve Özbey Yaramızda Kalsın Dmc