MÜZİK HABER

TNK'den Albüm Öncesi Yeni Single: 'Son Bir Şans Daha'
TNK'den Albüm Öncesi Yeni Single: 'Son Bir Şans Daha'
12.06.2019

TNK, prodüktörlüğünü kendilerinin üstlendiği Eylül ayında yayınlanacak yeni albümleri 'Kanatlarımdan Tutma'dan 'Son Bir Şans Daha' adlı single'ını dijital dünyada yayınladı.

Söz ve müziği Caner Karamukluoğlu'na düzenlemesi TNK'ye ait 'Son Bir Şans Daha'nın kayıtları grubunun kendi stüdyosunda ve Babajim'de yapıldı. Mix'ini Caner Karamukluoğlu ve Özgür Aksüyek, mastering'ini Çağlar Türkmen'in yaptığı şarkının video klibi İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde çekildi.

'Son Bir Şans Daha'nın video klibinde, kayıp ve kafası karışık ama yine de umudunu kaybetmemiş bir adamın hikayesi anlatılıyor.Geçmiş benliği ile yüzleşen hatalarından arınan bir adamın değişim hikayesini anlatan şarkı, akustik ve elektronik elementleri birleştirerek açık, ferah bir hissiyat içindeki umudu yansıtıyor.

TNK'nin, her biri aynı eksende dönen değişim, vazgeçiş ve kabulleniş sarmalında hikayeler anlatan yeni albüm şarkıları, grubun özgün çizgisi ile yenilikçi bir sound birleşimini Eylül ayında dinleyicisine sunacak. Yaşanmışlıklarını hayal gücü ile harmanlayarak anlatmayı seven TNK; şarkı sözlerindeki hikayelerden çok daha fazlasını yine alt metinlerde saklıyor.

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/j/a/jack-1537800546.jpg
PowerTürk Pop 40
1
İlyas Yalçıntaş Olur Olur Alfa 7 Production
2
Zeynep Bastık Uslanmıyor Bu Hypers
3
Sezen Aksu Ben De Yoluma Giderim SN Müzik Yapım
4
Buray Kış Bahçeleri Sony Müzik
5
Oğuzhan Koç Yok Sanayım Hypers