RÖPORTAJLAR

Gökcan Sanlıman
Gökcan Sanlıman

Müzikal kariyerine 'Aramızda' adlı teklisiyle devam eden Gökcan Sanlıman ile yeni şarkısını ve gelecek projelerini konuştuk...

17.09.2019

'ARAMIZDA' ŞARKINIZDA KİMLERİN İMZASI BULUNUYOR?

'Aramızda'nın sözü ve müziği bana ait. Aranjmanlarında yine ben, Safa Hendem ve Mehmet Cem Ünal var. Bu şarkı yakında yayınlanacak albümümde de var olacak.

BU ŞARKINIZI DİĞER ŞARKILARINIZDAN AYIRAN ÖZELLİK NEDİR?

'Aramızda' yüksek tempolu, enerjik ve flörtöz bir yaz şarkısı. Önceki albümlerimin ve şarkılarımın aksine elektronik müzik öğeleri de kullandım biraz. Aslında Pop-Rock bir şarkı fakat modern soundları takip ettiğim için onlardan da biraz işin içine kattım. Önümüzdeki çalışmalarımda buna paralel olarak yüksek ritimli ve yüksek enerjili şarkılar olacak.

VİDEO KLİBİN HİKAYESİNİ BİR DE SİZDEN DİNLEYELİM…

Klibimizi İrfan Yıldırım çekti. Kendisi yakın arkadaşım ve dostum. Klipte bana güzel arkadaşım Yaprak Medine eşlik etti. Dediğim gibi şarkının flörtöz bir havası var ve çapkın bir şarkı aslında. O yüzden hikayesi de ona paralel olarak bir barda geçiyor. Garson kızımızla mekana giren şarkıcının yani benim tatlı tatlı flörtleşmelerini çektik. Klibin şarkının enerjisini çok güzel yansıttığını düşünüyorum.

YENİ ALBÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Albüm çalışmalarım devam ediyor. Geçen yaz çıkardığım 'Akşam Güneşi' adlı şarkımdan beri aslında stüdyodayım ve şarkılar yazmaya devam ediyorum. Fakat hangi 10 şarkıyı bir araya getireceğime karar vermem biraz zaman alıyor. En yakın zamanda bir albüm çıkartacağım. Dediğim gibi yüksek enerjili şarkılar yapıyorum şuan. Tam zaman verememekle beraber en yakın zamanda yeni albümün müzikseverlerle buluşacak.

SİZİ CANLI DİNLEMEK İSTEYENLER İÇİN BİR KONSER HABERİNİZ VAR MI?

Konserlerim devam ediyor. Ekim ayında bir single daha yayınlayacağım. Onunla beraber Türkiye turnesine çıkacağız. Programımız belli olmaya başladı. Tarihleri sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz. Tüm dinleyicileri konserlerime bekliyorum.

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/j/a/jack-1537800546.jpg
PowerTürk Pop 40
1
İlyas Yalçıntaş Olur Olur Alfa 7 Production
2
Zeynep Bastık Uslanmıyor Bu Hypers
3
Sezen Aksu Ben De Yoluma Giderim SN Müzik Yapım
4
Buray Kış Bahçeleri Sony Müzik
5
Oğuzhan Koç Yok Sanayım Hypers