RÖPORTAJLAR

Özgün
Özgün

Sevilen sanatçı Özgün ile yepyeni single çalışması' Aşık' hakkında konuşmak üzere bir araya geldik.

11.03.2019

'AŞIK' İLE MÜZİKSEVERLERLE TEKRAR BULUŞTUNUZ. BİZLERE BİRAZ ŞARKIDAN BAHSEDER MİSİNİZ?

Herkese merhaba kısa bir zaman önce yeni single'ımız 'Aşık' sizlerle buluştu, umarım beğenmişsinizdir şarkımızı.Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız bir  şarkı 'Aşık'. Şarkının sözü ve müziği Murat Güneş'e ait, düzenlemesini Tolga Kılıç, mix&mastering'ini yine Özgür Yurtoğlu'na yaptı. Yaklaşık bir senedir bu şarkı üzerinde düşünüyorduk, acaba ne zaman çıkartalım, ne yapalım gibi fikir fırtınaları yapıyorduk hem şirketimizle hem de sevgilin Murat'la birlikte. Geçtiğimiz yaz başında Hayalet'i sizlerle buluşturduk.  Daha sonrasında da 2019 yılının ilk single oldu 4 Ocak tarihinde yeni şarkımızı yayınladık.

ŞARKI İLE BULUŞMANIZ NASIL GERÇEKLEŞTİ?

Uzun zamandan beri dinleyicilerimizden hep aldığım bir istek bir reaksiyon vardı, daha çok ilk albümden sevilen hareketli şarkılarım 'Şeytan','Sadece Arkadaşız', 'İstiklal' gibi yeni bir şarkı bekliyorlardı benden. Uzun zamandır aramama rağmen ben de denk gelememiştim öyle bir şarkıya. Murat ile bu şarkıyı ilk dinlediğimizde çok heyecanlandım. İnsanlar çünkü hep böyle bir şarkı yap, Özgün senden keşke 'Sadece Arkadaşız', 'İstiklal' gibi yap diyorlardı bende hep, var da ben mi yapmıyorum?  dedim  2019'a denk geldi bu şarkı.

AŞIK'IN VİDEO KLİP YÖNETMENLİĞİNİ KİM ÜSTLENDİ?

Şarkımızın klibine gelince ise Burak Sesli ile çalıştık. Beni takip edenler, şarkılarımı, kliplerimi birazcık yakından takip edenler Burak Sesli'yi bilirler. Son dokuz klibimi Burak ile çekmiştim. İstanbul'da bir mekanda çektik klibimizi. Dansçı arkadaşlarım, oyuncu arkadaşlarım aynı zamanda orkestra arkadaşlarım bana eşlik etti. Çok keyifli de bir klip oldu.

YENİ PROJE ÇALIŞMALARINA BAŞLADINIZ MI?

Yeni şarkılar üzerinde çalışıyoruz. Önümüzdeki dönem yaz başı bir şarkı gelir mi, gelmez mi, yaz sonrası mı yaparız bilmiyoruz ama yeni şarkımız hazır onu söyleyebilirim. En azından hangi şarkıyı ile çıkacağımı bilyorum, yine Murat Güneş'e ait bir şarkı olacak gibi gözüküyor. Tabii son anda ne olur bilinmez. Zaten sosyal medya hesaplarımdan hem konser hem de şarkılarımla alakalı haberleri dinleyicilerimle paylaşıyorum. PowerTürk'e teşekkür ediyorum, yakın bir zamanda görüşmek üzere. 

Teşekkürler.

 

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/j/a/jack-1537800546.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Gripin Ebruli Dokuz Sekiz Müzik
2
Merve Özbey Kül Dmc
3
Yalın Halbuki Dmc
4
Oğuzhan Koç Kendime Sardım Hypers
5
Zeynep Bastık Her Mevsim Yazım Hypers Music