RÖPORTAJLAR

Doğukan Medetoğlu
Doğukan Medetoğlu

Söz yazarı ve besteci kimliğinin yanı sıra yorumculuğuyla da önemli işler başaran Doğukan Medetoğlu, 'Bunca Zaman' adlı yeni teklisini ve gelecek projelerini PowerTürk'e anlattı.

09.03.2020

'BUNCA ZAMAN'IN HİKAYESİNİ ANLATIR MISINIZ?

'Bunca Zaman' uzun zamandır elimde olan bir şarkıydı. Şarkının hikayesi gerçek. Benim kendi hayatımdan aktardığım bir şarkı. Geçmişte yaşadığım bir aşk hikayesini anlatıyor. Birkaç ay önce aslında hazırlamıştık ama paylaşmak için doğru zamanı bekledik.

VIDEO KLİP ÇEKİMLERİ NEREDE GERÇEKLEŞTİ?

Video klibi Balat'ta çektik. Murat Joker yönetmenliğinde çekildi. Video klipte dramatik duvarların ve yerlerin olduğu yüksek tavanlı çok güzel bir evdeyiz. Çok minimal şekilde de oyunculuk yapıyorum klipte. Şarkının hem ruhuna hem de duygusuna uygun bir klip oldu.

ŞARKIYLA İLGİLİ GERİ DÖNÜŞLER NASIL?

Bu şarkıyla ilgili özellikle müzisyen çevremden çok güzel tepkiler aldım. Onun dışında dinleyicilerden sürekli mesaj alıyorum. Bunca Zaman müzikal anlamda çok tatmin edici yorumlar getirdi bana. O yüzden çok mutluyum.

MÜZİKSEVERLERLE BULUŞMAYI BEKLEYEN BAŞKA ŞARKILARINIZ VAR MI?

Mart sonunda yeni şarkım çıkıyor. Hatta Mayıs sonunda bir şarkım daha çıkıyor. Bütün seneyi planladım diyebilirim. Benim kendime ayırdığım şarkılar dışında başka şarkıcılardan da şarkılarımı duyacaksınız. Şu anda sürprizi kaçmasın diye söyleyemiyorum size.

SİZDEN HAREKETLİ ŞARKILAR DA DİNLEYECEK MİYİZ?

'Bunca Zaman' bu dönemki son slow şarkı olabilir. Çünkü kariyerim hep slow şarkılarla devam etti. Artık hareketli şarkılarımı paylaşmaya başlayacağım.

YAKIN ZAMANDA KONSERLER OLACAK MI?

Şu anda 'Bunca Zaman'ın tanıtım sürecindeyim ama Mart sonu çıkaracağım şarkıyla birlikte konser tarihlerimizi netleştireceğiz. Bunları benim sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz.

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/j/a/jack-1537800546.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Mustafa Ceceli Bedel Dmc
2
Berkay İki Hece Avrupa Müzik
3
Emir Can İğrek Nalan ILS Vision Music
4
Gökcan Sanlıman Yeter Avrupa Müzik
5
Yalın İstanbul Dmc