RÖPORTAJLAR

Emir
Emir

Emir "Kalbe Dokunan Şarkılarımdan" Diye Nitelendirdiği Son Single Çalışması 'Gri' İle İlgili Detayları Bizlerle Paylaştı.

09.04.2018

'GRİ'NİN HİKAYESİNİ BİZLERLE PAYLAŞIR MISINIZ?

Sözlerini yine ben yazdım, bestesi Ceyhun Çelikten'in, düzenlemesini de Erdem Kınay yaptı. 'Gri'yi yazalı 3 yıl oldu. Uzun zamandır sizlerle paylaşmayı bekliyordum. Özellikle yakın çevremden, arkadaşlarımdan bu şarkıyı paylaşmam için baskı görüyordum. Ama kısmet soğuk ve gri kış günlerineymiş.

SİZCE 'GRİ' NASIL BİR ŞARKI?

'Gri' romantik ve melankolik bir havada ama alt yapısıyla da gayet enerjik bir dans şarkısı.

VIDEO KLİP ÇALIŞMASINDAN BAHSEDER MİSİNİZ?

Klip için yine yönetmen olan kardeşim Erdi Sevinç ile çalıştım. Belgrad Ormanı'nda şarkının sözlerine, havasına uygun bir klip olduğunu düşünüyorum. Klipte bir de dansçı arkadaşımız var. Belgrad Ormanı benim çok sıklıkla gittiğim, yürüyüş yaptığım, arkadaşlarımla piknik yaptığım bir yer. O yüzden benim için de özel olan bir yerde çekmek istedim bu şarkının klibini. Ve renkleriyle, havasıyla, dokusuyla bu şarkıya yakışır bir klip olduğunu düşünüyorum.

KLİBİN HİKAYESİNE KİM KARAR VERDİ?

Kliplerimin hikayelerini genelde ben belirliyorum ama tabii ki kardeşimle aldığımız ortak kararlarda oluyor. Genelde sade klipleri seviyorum. Şarkıya hizmet etsin istiyorum. Abartılı olmasın ama iddialı da olsun istiyorum. Gri'nin klibinde özellikle renklerini çok seviyorum. İnşallah benim sevdiğim kadar herkes sever.

ŞU SIRALAR BAŞKA PROJELER VAR MI?

Bir taraftan da yeni şarkım için hazırlıklar yapıyorum. İnşallah yaz aylarında yepyeni bir şarkıyla karşınızda olacağım. Hazırlık süreci biraz uzun sürdüğü için şimdiden şarkı seçimine başladım.

https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/a/-/a-1537800587.jpg
https://cdn.powergroup.com.tr/powerturk/banners/j/a/jack-1537800546.jpg
PowerTürk Pop 40
1
Buray Tac Mahal Sony Müzik
2
Mustafa Ceceli Bedel Dmc
3
Gökcan Sanlıman Yeter Avrupa Müzik
4
Yalın İstanbul Dmc
5
Emir Can İğrek Nalan ILS Vision Music